Specální úpravy

Provádíme

Opravy hand biků

Úprava kol pro jednoruké držen

Ukázka naší práce

Úprava MTB kola Marin Indian fire trial, na jednoruké řízení.

Úprava cross kola Superior, na jednoruké řízení, na levém rohu
je navařen nástavec, pro lepší úchop.

Přestavba silničního kola zn.Favorit na single speed. Kolo komplet přelakováno a zrepasováno. Vyměněny výplety kol,sedlo,pneumatiky,lanka a bovdeny, silniční oblouky nahrazeny rovnými řidítky.

Přestavba silničního kola zn.Favorit na single speed. Na kole provedena kompletní repase. Vyměněny výplety kol,pneumatiky,lanka bovdeny.

Přestavba a lehká úprava Favorita F12 rok výroby 1982, kolo vybaveno řazením Shimano SIS 6ti rychlostní. Použity kola o rozměru 630mm.

Přestavba kola Favorit na singlespeed. Na kole vyměněno umělohmotné sedlo za originál kožené Favorit a použity vysoké ráfky. Ty zapleteny na vysoké středy Favorit.

Lehká přestavba kola Favorit. Vyměněny oba ráfky a výplety kol. Nainstalován řadící systém Shimano SIS. Použit adaptér na hlavové složení A head.

Kolo Favorit lady rok v. 1967 kolo zrepasováno,vyměněny výplety kol. Pro lepší brzdové vlastnosti vyměněny brzdové páky Alhonga,řadící páčka pro lepší komfort přesunuta na řídítka.

Přestavba Favorita 2×8 speed řazení Shimano Claris dual system. Jako kola použitá zapletená kola Mavic Aksium.

Jeden z posledních Favoritů (rok výroby 1996). Kolo komplet zrepasováno, vyměněny výplety kol, pláště a duše, lanka a bovdeny, omotávka.

Kompletní předělávka Favorita (1978) na single speed. Rám znovu nalakován, použity pouze originální díly Favorit.

Celková polorenovace kola Liberta 80-tá léta. Kolo doplněno o kožené sedlo a omotávku. Pro lepší jízdní vlastnosti na kole vyměněny ráfky.

Přestavba a lehký tuning kola Eska skládačka. Rám znovu nalakován,použity nové výplety kol (pozinkované), pro lepší vzhled použity bílé pláště Schwalbe.