O nás

Dovolte prosím, abychom Vás seznámili s naší firmou

Historie

Firma CYBE CYKLOSERVIS sídlí na východním okraji Prahy v obci Křenice. Byla založena roku 1997 Lenkou a Markem Bednaříkovými. V malé dílničce jsme začali opravovat kola sousedům a známým. Postupem času začalo přibývat zákazníků a my byli nuceni rozšířit naší malou dílničku na větší, až jsme se dostali na stávající prostory. Opravujeme všechny typy a značky kol. S cílem uspokojit veškeré potřeby zákazníků, jsme naše zaměření rozšířili o opravy a servis mechanických invalidních vozíků.

Supbike picture

O nás

Sídlíme na malé vesničce Křenice a tak se velmi často setkáváme i s koly z časů dávno minulých, na kterých jezdí místní usedlíci. Jsou to kola značek FAVORIT, ESKA, LIBERTA, na nich jsme schopni opravit skoro vše (včetně zajištění náhradních dílů).
Od roku 1999 si u nás můžete kolo i zakoupit včetně značkových cyklistických doplňků. Jsme autorizovaní prodejci značkových kol MARIN, APACHE, SUPERIOR.

V posledních letech jsme se začali věnovat renovaci starých kol více v sekci „Renovace veteránů“.

Veterán

Projekty

Nezabýváme se pouze prodejem a servisem kol, ale také jsme pořádali cyklistické závody pod názvem Hostivařský pedál. Bohužel z časových důvodů jsme uskutečnily „pouze“ čtyři ročníky. V současné době pouze podporujeme jiné cyklistické projekty jako jsou: Měcholupská šlapka a Jurečkovská šlapka.

Projekt: "kola pro afriku,,

Od roku 2014 podporujeme projekt Kola pro Afriku. Pakliže máte doma kolo, které už nepoužíváte, přivezte ho k nám. My ho připravíme a odevzdáme nadaci, která ho dopraví do Afriky. Věřte, že i ojetá, postarší kola, jsou pro děti z Afriky velký pomocník. Někteří z nich denně chodí do školy i 20km pěšky, aby se mohla vzdělávat. Posíláme jim i různé náhradní díly, ty jsou také potřeba. Opotřebované díly se musí vyměnit, aby kola mohla dále sloužit svému účelu.

Za rok 2016 se díky Vám, podařilo nashromáždit dalších 47 kol.
Za rok 2017 jsme odeslali do Afriky 67 kol a čtyři krabice náhradních dílů.
Dne 13.3.2018 další odvoz kol pro Afriku ve spolupráci s Hasičkým záchranným sborem Zbiroh.
Dne 28.3.2019 odvoz 44 kol a 8 krabic s náhradními díly. Svoz zajistil HZS Hlučín.

Děkujeme za projevenou přízeň

Naše reference

Dovolte nám seznámit Vás s naší prací

Kola zoo
kolo zoo

Od roku 2002 zajišťujeme kompletní servis kol v pražské ZOO. V roce 2012 jsme stavěli kola pro Pražskou ZOO.

Policeiní kolo Marin

V roce 2009 jsme postavili na objednávku speciální MTB kola MARIN pro hlídkovou službu Městské policie Říčany. Těmto kolům zajišt’ujeme kompletní servis, včetně zimního uskladnění.O říčanštích strážnících a speciálních kolech Marin se dočtete v Říčanském kurýru 6/2010.

Staráme se o kola dětí z dětského domova RADOST v Praze Dolních Měcholupech a dětského domova v Praze Horních Počernicích.

Nevyhovuje vám otevírací doba ?

Pokud vám nevyhovuje naše otevírací doba,  zavolejte nám a domluvte si s námi termín mimo naši pracovní dobu. Pro Vaše kolo jsme schopni si dojet a zase Vám ho přivézt. To vše zdarma, v okruhu 20 km od naší firmy tj.

Praha – Jižní Město, Praha – Dolní Měcholupy, Pra4ha – Horní Měcholupy, Praha – Petrovice, Praha – Uhříněves, Praha – Dubeč, Praha – Štěrboholy, Praha – Dolní Počernice, Praha – Běchovice, Praha – Koloděje, Praha – Újezd, Klánovice, Úvaly, Škvorec, Mukařov, Struhařov, Mnichovice, Strančice, Průhonice, Říčany.

Supbike picture

Sběrné místo

Abychom byli zákazníkům Středočeského kraje ještě více nablízku, otevřeli jsme v roce 2014 sběrné místo pro osobní příjem a výdej servisních zakázek. Můžete nás navštívit v obci Bobnice /3 km od města Nymburk, směrem na Mladou Boleslav/.
Kolo k nám přivezete, my ho zdarma přepravíme do našich servisních prostor, opravíme a přivezeme zpět. Následně Vás budeme informovat, že si můžete kolo vyzvednout. Kontaktní informace, kde nás můžete navštívit, naleznete v sekci Kontakty

Supbike picture