O nás

Dovolte prosím, abychom Vás seznámili s naší firmou

Historie

Firma CYBE CYKLOSERVIS sídlí na východním okraji Prahy v obci Křenice.

Byla založena roku 1997 Lenkou a Markem Bednaříkovými. V malé dílničce jsme začali opravovat kola sousedům a známým. Postupem času začalo přibývat zákazníků a my byli nuceni rozšířit naší malou dílničku na větší, až jsme se dostali na stávající prostory. Opravujeme všechny typy a značky kol. S cílem uspokojit veškeré potřeby zákazníků, jsme naše zaměření rozšířili o opravy a servis mechanických invalidních vozíků.

Supbike picture

O nás

Sídlíme na malé vesničce Křenice a tak se velmi často setkáváme i s koly z časů dávno minulých, na kterých jezdí místní usedlíci. Jsou to kola značek FAVORIT, ESKA, LIBERTA, na nich jsme schopni opravit skoro vše (včetně zajištění náhradních dílů).
Od roku 1999 si u nás můžete kolo i zakoupit včetně značkových cyklistických doplňků. Jsme autorizovaní prodejci značkových kol MARIN, APACHE, SUPERIOR.

V posledních letech jsme se začali věnovat renovaci starých kol více v sekci „Renovace veteránů“.

Veterán

Projekty

Nezabýváme se pouze prodejem a servisem kol, ale také jsme pořádali cyklistické závody pod názvem Hostivařský pedál. Bohužel z časových důvodů jsme uskutečnili  „pouze“ čtyři ročníky. V současné době pouze podporujeme jiné cyklistické projekty jako jsou: Měcholupská šlapka a Jurečkovská šlapka.

Naše reference

Dovolte nám seznámit Vás s naší prací

Kola zoo
kolo zoo

Od roku 2002 zajišťujeme kompletní servis kol v pražské ZOO. V roce 2012 jsme stavěli kola pro Pražskou ZOO.

Policeiní kolo Marin

V roce 2009 jsme postavili na objednávku speciální MTB kola MARIN pro hlídkovou službu Městské policie Říčany. Těmto kolům zajišt’ujeme kompletní servis, včetně zimního uskladnění.O říčanštích strážnících a speciálních kolech Marin se dočtete v Říčanském kurýru 6/2010.

Nevyhovuje vám otevírací doba ?

Pokud vám nevyhovuje naše otevírací doba,  zavolejte nám a domluvte si s námi termín mimo naši pracovní dobu. Pro Vaše kolo jsme schopni si dojet a zase Vám ho přivézt. To vše zdarma, v okruhu 20 km od naší firmy tj.

Praha – Jižní Město, Praha – Dolní Měcholupy, Pra4ha – Horní Měcholupy, Praha – Petrovice, Praha – Uhříněves, Praha – Dubeč, Praha – Štěrboholy, Praha – Dolní Počernice, Praha – Běchovice, Praha – Koloděje, Praha – Újezd, Klánovice, Úvaly, Škvorec, Mukařov, Struhařov, Mnichovice, Strančice, Průhonice, Říčany.

Supbike picture

Sběrné místo

Abychom byli zákazníkům Středočeského kraje ještě více nablízku, otevřeli jsme v roce 2014 sběrné místo pro osobní příjem a výdej servisních zakázek. Můžete nás navštívit v obci Bobnice /3 km od města Nymburk, směrem na Mladou Boleslav/.
Kolo k nám přivezete, my ho zdarma přepravíme do našich servisních prostor, opravíme a přivezeme zpět. Následně Vás budeme informovat, že si můžete kolo vyzvednout. Kontaktní informace, kde nás můžete navštívit, naleznete v sekci Kontakty

Supbike picture