Prodej kol a doplňků

Poradna

Potřebujete poradit ? Klikněte zde

Jsme autorizovaní prodejci značkových jízdních kol

Doplňky

Na kolo u nás zakoupíte téměř vše. Doplňky a komponenty, u nás zakoupené, jsme schopni Vám na kolo namontovat a to samozřejmě zdarma. Prodáváme doplňky a komponenty značek SHIMANO, BBB, RITCHEY, SUNTOUR, KOOL STOP, RUBENA, MICHELIN, SRAM, SPORT ARSENAL, POLEDNIK, ROCK SHOX, EXU, FSA.

bike background

Odkoupíme vaše staré kolo

V momentě, že si u nás zakoupíte nové kolo, nabízíme Vám možnost odkupu Vašeho starého kola. Kolo přivezte, náš mechanik kolo prohlédne a nabídne Vám částku, za kterou kolo odkoupíme. O tuto částku se Vám poníží cena nového kola. Samozřejmostí je i výměna jednotlivých komponentů na kole, které Vám nebudou vyhovovat nebo je chcete vyměnit z jiných důvodů. Samozřejmě se podle toho upraví i cena.

bike background

Něco o jednotlivých značkách

MARIN

Kultovní kalifornská značka sídlící na jednom z nejzajímavějších míst v USA u úpatí hory Mt. Tamalpais označované jako místo vzniku horských kol, která před dvaceti pěti lety začala s výrobou jízdních kol. Ve všech svých kategoriích se kola MARIN vyznačují skvělou geometrií rámů, kvalitními komponenty, velmi vytříbeným designem a prvotřídním zpracováním až do nejmenších detailů. O kvalitě svědčí i celoživotní záruka na rámy. Názvy jednotlivých modelů kol jsou současně názvy městeček, významných míst a cyklistických stezek v Marin County. Kvalita těchto kol se samozřejmě odráží i v ceně. V nabídce najdete kola horská, sjezdová, krosová, silniční, fitnes a dětská. Za zmínku stojí i spousta značkových doplňků jako jsou gripy, dresy, trička, mikiny atd.

marin bikes logo

Něco málo z podzimního testování Marin Rift Zone 1 (Voděradské Bučiny 2018)

SUPERIOR

Český výrobce kol, spolupracující s předními světovými výrobci cyklo komponentů. Na na trhu působí od roku 1992. Velice kvalitní kola pořídíte od 8.500,- Kč.
V nabídce jsou i vysoce kvalitní kola celokarbonová nebo celoodpružená. Vysoká kvalita těchto kol se odráží i v ceně takového kola. Co do typů kol nabízíme horská, krosová, silniční a dětská.

APACHE

Značka, která nemůže v naší nabídce chybět. Česká firma vyrábějící kola od roku 2000. Apache mají několik charakteristických znaků, které je odlišují od běžných kol. Jsou postavena na špičkových rámech od prestižních dodavatelů a osazena komponenty světových značek.V názvech kol a designu se výrobce nechává motivovat indiánskou tématikou. Ta se odráží v jednotlivých modelech. Modely začínají na cenové hranici 8.000,- Kč. Zajímavostí této značky je, že kromě modelů horských, krosových, silničních a dětských kol zařadil do kolekce Poprvé bylo do naší kolekce zařazeno elektrokolo.

apache bikes logo