HOSTIVAŘSKÝ PEDÁL 2004

      V sobotu 28.srpna 2004 ve 13.15 jsme odstartovali první ročník cyklistického závodu HOSTIVAŘSKÝ PEDÁL. Na rozdíl od loňského ročníku nám vyšlo počasí. Na start závodu se ve čtyřech kategorií postavilo 65 závodníků. Všechny kategorie odstartovali najednou nejmladší do 15 ti let absolvovali jeden okruh v délce cca. 5km. Ti ostatní měli před sebou okruhy čtyři. Každý ze závodníků se s tratí popral jak nejlépe uměl, důležité je že nikdo závod nevzdal.

Sponzoři HOSTIVAŘSKÉHO PEDÁLU bez kterých by se tato akce neuskutečnila a kterým patří naše poděkování:

   Tovární výroba transportbetonu a zvláštního betonu,jeho rozvoz, uložení a prodej, jakož i veškerá činnost s tím související,těžba a zpracování písku a štěrku a s tím spojený odbyt a obchod,poradenská činnost pro předmět podnikání,výroba přísad do betonu.Tovární výroba transportbetonu a zvláštního betonu,jeho rozvoz, uložení a prodej, jakož i veškerá činnost s tím související,těžba a zpracování písku a štěrku a s tím spojený odbyt a obchod,poradenská činnost pro předmět podnikání,výroba přísad do betonu.

Hlavní sponzor

 

  RADIO hey! Požáry.cz

Mediální partneři

 

Server, pro všechny rybáře a rybářky, centrum veškerého rybářského dění. Na našem serveru najdete také e-shop se super cenami a bohatou nabídkou!!!  Delta Energy Systems (Czech Republic), spol. s r.o. (donedávna ASCOM Praha, spol. s r.o.) je součástí mezinárodní skupiny Delta Energy Systems. Tato skupina vyvíjí a vyrábí zákaznické a telekomunikační napájecí systémy , IT systémy, průmyslovou automatizaci a medicínskou techniku. Delta Energy Systems (Czech Republic) dále působí v oblasti rádiových komunikací a bankovních technologií.Jsme středně velká půjčovna stavební mechanizace včetně návazných profesí, tj. montáž, doprava, revize.   Dealer vozů Škoda a VOLKSWAGEN. Kompletní sortiment originálních dílů a příslušenství na všechny modely vozů Škoda.

Silniční a odtahová služba, autoservis, autodoprava. Truhlářství-renovace a repase nábytku, výroba a montáže nábytku včetně kuchyní, plovoucí podlahy. Zednictví - veškeré zednické práce včetně obkladů a dlažeb, sádrokartonové příčky a podhledy,krby včetně krbových vložek. Činnost v investiční výstavbě -  inženýrská činnost -stavební dozory (TDI). Dokončovací stavební práce - malířské a natěračské práce, sklenářské práce, pokládka podlahových krytin.Telefon: 602 314 336, Ocelkova 678, Praha 14 Výstavba sportovních hřišť na klíč po celém území ČR. Rekonstrukce stávajících sportovišť. Praha 4, Technologická 956/2a. Tel: 603 523 402 Naše firma je přímým prodejcem zahradní a lesní techniky Husqvarna,  Flymo,  Mc Culloch,  Partner,  která pokrývá kompletní stroje a nářadí  pro údržbu zahrad a práci v lese. Autorizovaný servis. Zahrady na klíč.   

  TATRA FORWARDING GROUP

Sponzoři akce

 

 

Celým odpolednem provázel moderátor rádia HEY   Marek Černoch

Zdeněk Růžička "človíček", který se postaral o ozvučení celého areálu

 Mnozí závodníci využili servisní box k doladění svého stroje. Zde se jim věnovali zkušení mechanici

 

Závodit přišla i opička.

 Před závodem se musel každý závodník prezentovat u našich ředitelek závodu  

Hromadný start prvního ročníku HOSTIVAŘSKÉHO PEDÁLU

výjezd největšího kopce

Někteří závodníci po závodě byli značné vyčerpání.  

Vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií:

 nejlepší muži kategorie 15 - 30 let     nejlepší ženy kategorie 15 - 30 let  

1.místo M. Zeman

M. Svibová

2.místo O. Johannis

   Z. Zouharová

3.místo P. Čadil

   I. Kačírková

 

 nejlepší muži nad 30 let        nejlepší ženy nad 30 let

1.místo P. Kubíček

E. Přibylová

2.místo J. Zouhar

  J. Brunerová

3.místo M. Votýpka

  I. Sutterová

      

 

nejlepší hasiči   

1.místo D. Treml
2.místo R. Jakeš
3.místo      J. Valoušek

Zde je kompletní výsledková listina.

   Po vyhlášení výsledků začal volný program byla zde možnost prohlédnout si jednotlivé složky integrovaného záchranného systému jejich vybavení.

obrněný transportér Záchranné služby Prahy - západ    

hasičský speciál Tatra 815 drážních hasičů

  hasičská stříkačka z Českého Brodu

 

obrněný transportér a vodní stříkač Policie České republiky

 

terénní vozidlo Range Rover Městské Policie 

 

hasičské vozidlo Scania hasičů Zentiva Praha  

 

Terénní vozidlo Mitsubishi Pajero poříční policie k vidění byl nafukovací raft, kompletní potápěčská výstroj.

j

Pro šikovné děti byla připravena dovednostní soutěž na jízdním kole "OPIČÍ DRÁHA". Na děti čekal slalom mezi kužely, přejezd houpačky a přejezd úzké lávky a to vše na čas.  

 

V prostoru mezi vystavenými exponáty se pohyboval četník v dobové uniformě a výzbroji z první republiky.

 

 

Stánek Dopravního inspektorátu Praha IV. K vidění zde byly váhy na zjištění okamžité hmotnosti automobilů, radary na měření rychlosti automobilů, přístroj Dräger na zjišťování alkoholu v dechu. Každý si mohl vyzkoušet, jak přístroj funguje a pro návštěvníky zde byly různé upomínkové předměty.  

 

 motocykl dopravní policie Honda CB 250        

 

Policisté přítomné děti vozili na motocyklu.

oddíl jízdní policie 

Ukázka výcviků koní probíhání dýmovnicemi a přeskok ohně.

Robot pyrotechnické služby, bylo předvedeno zneškodnění nebezpečného předmětu.

policejní "REX" v klidu                policejní "REX" pozor na mě!!!  

 

Zadržení nebezpečného pachatele.

 


Akce zásahové jednotky zneškodnění nebezpečného pachatele jedoucího ve vozidle,dále byly  k vidění zbraně, které "zásahovka" ve službě používá

           

Vrcholem dne byla simulace dopravní nehody s následným vyproštěním osob a poskytnutí  první pomoci. Po té následovalo zapálení obou vozidel a následně na to předvedli hasiči jejich uhašení, vše s odborným výkladem.   

Došlo i k ošetření zraněného pejska 

Bohužel jeden z účastníků dopravní nehody nepřežil. Tato skutečnost je krutá, na našich silnicích  se s tímto jevem setkáváme dosti často.   

 

 

Poté následoval volný program pro děti, kdy sbor dobrovolných hasičů Praha - Kolovraty vytvořil pro děti oblíbenou středně těžkou pěnu. V ní si děti užily spoustu legrace.  

Večer byl ve znamení Marka Černocha a jeho kapely Beat in.    

 

Sponzoři akce.

Mediální partner.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem, kteří se podílely na zorganizování akce. Zejména pak všem policistům a záchranářům, jejichž práce není vůbec jednoduchá a bez jejichž pomoci bychom se neobešli.

Zde si můžete prohlédnout fotografie pořízené na nultém ročníku Hostivařský pedál.